Дитячий садочок

Оголошення

У дошкільному  відділенні комплексу створюється логопедична група для дітей з порушенням мовлення, яка розпочне свою роботу

з 1 вересня 2016 року.

Термін перебування від 1-го до 2-х років.

З питаннями щодо оформлення до логопедичної групи Вашої дитини звертатися до заступника директора  дошкільного відділення.

Діти – це наша радість, щастя й надія, це наше майбутнє. Коженіз нас мрієвиростити свою дитину здоровою, інтелектуально розвиненою, виховати цікавого співрозмовника з багатим словниковим запасом і чітким правильним мовленням.

В Україні поширена система логопедичної допомоги дітям дошкільноговіку. У зв’язку із збільшенням кількості дітей, які потребують ранньої логопедичної допомоги, у дошкільному  відділенні комплексу створюється спеціальна група для дітей з порушенням мовлення, яка розпочне свою роботу з 1 вересня 2016 року.
В логопедичну групу приймаються діти з 4-річного віку. До цієї групи можуть бути зараховані дошкільнята в тому випадку, коли у них, окрім порушення фонетичного боку мовлення, є відхилення у формуванні лексико-граматичних компонентів мови. Термін перебуваннявід 1-го до 2-х років.

В логопедичній групі все налаштоване на розвиток мовлення. Логопедична група – це коллективний вплив на дитину з боку учителя-логопеда, вихователів, психолога, музичного керівника, медичної сестри. Всі заняття проводяться в ігровій формі. Не варто хвилюватись і з приводу того, що дитина буде знаходитись в колективі дітей, які теж щось не вимовляють правильно. В логопедичній групі все так влаштовано для заохочення дітей, що вони починають виправляти не тільки себе, а й один одного.
Отже, коли і кому потрібно
йти до вчителя-логопеда? Два дуже важливих питання, на які дуже легко відповісти. Ми радимо звернутися до фахівця в будь-якому разі, щойно вашій дитині виповниться чотири роки. Можливо, вам порадять прийти через рік, може, потрібно буде виконувати якісь вправи – цього не варто боятися. Краще зайвий раз переконатися, що все гаразд, ніж через два роки дізнатися, що у дитини серйозні проблеми з мовленням.