Iнформацiя

Управління цивільного захисту населення ОДА звертається до батьків:   не залишайте маленьких дітей без нагляду!

Шановні батьки!

Фахівці з дитячої безпеки рекомендують:

- не залишайте відкритими вікна в приміщенні, де знаходяться малюки, тримайте фрамуги в режимі провітрювання;

- приберіть з-під вікон предмети, на які можна встати, щоб дістатися до підвіконня. А для того, щоб відчувати себе абсолютно спокійним, обладнайте ручки віконних рам замками, які дитина не зможе відкрити без допомоги дорослого, або придбайте спеціальні грати на віконні рами, які реально захистять дітей від падіння,

- навіть якщо на вікні встановлена протимоскітна сітка, ніколи не залишайте дитину без нагляду в кімнаті з відкритим вікном. На жаль, дитина часто не в змозі оцінити, закрите вікно чи ні, і може випасти.

Для того, щоб літо було часом доброго відпочинку і радості для малечі, наполегливо радимо батькам ретельно доглядати за дітьми!

Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації