Щиро вітаємо Вас на сторінці шкільної бібліотеки !

"Є книжки, які треба тільки прочитати, є такі, котрі найкраще проковтнути, і лише деякі варто розжувати і перетравити"

Ф. Бекон

• Основне завдання шкільної бібліотеки і шкільного бібліотекаря - привити любов до книги, навчитись користуватись бібліотекою.
  • Всю роботу бібліотека проводить згідно річного плану.
  • Книжковий фонд бібліотеки складає 12556 примірників, з них підручників - 6797 примірників, художньої та методичної літератури - 5759 примірників.
  • Бібліотека обслуговує : дітей, вчителів, батьків.
  • Надійним помічником у нашій роботі є бібліотечний актив . Організовуючи читацький актив, ми переслідуємо подвійну мету: розвиваємо активність дітей і використовуємо її на допомогу бібліотеці.
  • Бібліотека проводить багато цікавих свят, бібліотечних уроків, годин цікавих повідомлень, книжкових виставок.