Шкільні новини

ґ

З 03.04 в НВК №102 стартував тиждень початкової школи. Кожного дня діти разом із вчителями подорожуватимуть країною Знань, відвідуючи різні королівства згідно з маршрутом. У кожному з них на учнів чекають різноманітні вікторини, ігри, розваги. Мета заходу: підсилити інтерес до вивчення предметів, надихнути на подальшу успішну роботу.

26 лютого, працівники КЗО "НВК 102" ДМР взяли участь у конкурсі "Смачний Колодій" у межах етнофесту " Незламний Колодій", який відбувся на території культурно-молодіжного центру "Краснопілля ".
Виступ був неперевершений!

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

10.02.2023                                                                                             № 4

Про вибір підручників для 1 класу на 2023/2024 навчальний рік (інформація бібліотекаря Пронько Ю. О.)

СЛУХАЛИ:

Бібліотекаря комплексу Пронько Ю. О., яка ознайомила з порядком проведення онлайн-вибору підручників для учнів перших класів на 2023/2024 навчальний рік згідно з Наказом МОН України №1168 від 23.12.2022. Представила варіанти підручників з наступних предметів: «Я досліджую світ» (13 варіантів), «Мистецтво» (9 варіантів), «Англійська мова» (6 варіантів), та навчальні посібники: «Українська мова.Буквар.» (12 варіантів), «Математика» (15 варіантів).

ВИСТУПИЛИ:

Вчитель початкових класів Масалова Т.І.  вчитель англійської мови Близнюк А.О. які аргументували визначення підручників відповідно до вимог Міністерства освіти та науки України.

Виносимо це питання на голосування.

«За» - 25 ос. (двадцять п’ять осіб)

«Проти» - 0 ос. (нуль осіб)

«Утрималися» - 0 ос. (нуль осіб)

ПОСТАНОВИЛИ:

1) Визначити авторів підручників:

1. «Я досліджую світ» - Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Павич Н.М..;

2. «Мистецтво» -  Лемешева Н.А..;

3. «Англійська мова» - Карпюк О.Д..;

Визначити авторів посібників:

1. "Українська мова. Буквар."  - Вашуленко М.С., Вашуленко О.В., Прищепа О.Ю..;

2. "Математика" - Будна Н.О., Беденко М.В..

2) Замовити підручники у кількості 25 екземплярів для учнів та 1 екземпляр для вчителя. Всього 26 екземплярів.

Голова педагогічної ради                                    І. О. Бондаренко

Секретар                                                               Д. С. Стрельченко

Вітаємо з Днем вчителя 2023!

КЗО «НВК N 102» ДМР вітає Дніпро з Днем міста!

Це все було...

О, не забудьте, люди!

Своїх дідів і прадідів своїх,

Що руйнувався світ захланно і облудно.

І нищив все фашист на цій землі.

О, не забудьте тих,

Хто рвався крізь багнети.

В степах поклали голови свої.

Щоб більше нашу рідну Україну

Не шарпали розбійницькі бої.

28 жовтня з учнями 11 класу була проведена бесіда-екскурсія на базі шкільного кутка Бойової слави. Зібраний краєзнавчий матеріал дає можливість зберігати пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами.

29 вересня у нашому закладі відбувся Національний урок пам'яті, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.

Наш колектив брав участь в акції "Монетки дітям", яку організували Національний Банк України та благодійний фонд "Таблеточки". Дорослі та діти комплексу зробили крок на зустріч одужанню для онкохворих дітей. З 8 по 24 вересня усі охочі приносили монетки номіналом 25 копійок. Зібрані гроші були переведені на рахунок фонду "Таблеточки".д

01 вересня 2021 року в НВК № 102 відбувся тематичний урок присвячений 30-річчю незалежності України. До йог опроведеня вчителя підійшли з креативністю. Уроки пройшли в різноманітних формах: квест, дослідницький урок, урок з елементами STEM-освіти, урок-дискусія, віртуальна подорож,  урок-віночок.

03 липня 2021 року учні 10 класу відвідали ярмарку спеціальностей "Dnipro Education City", на якій 15 вищих навчальних закладів Дніпра та області представляли майбутнім студентам свої факультети. На освітньому фестивалі діти та батьки отримали змогу поспілкуватися з ректорами, деканами і викладачами.

15 червня 2021 року для випускників 9 класу НВК № 102 була проведена урочиста церемонія вручення свідоцтв про закінчення базової середньої освіти.

Шкільне дитинство дзвоником взлетіло,

Доросле починається життя.

Їм щойно документ усім вручили -

Путівку в невідоме майбуття.

До уваги батьків! Інформація щодо роботи пришкільного табору відпочинку

З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей на базі закладу з 7 червня 2021 року по 25 червня 2021 року буде працювати пришкільний табір відпочинку "Струмок" з денним перебуванням. Запрошуємо учнів 1-4 класів.

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника, із завершенням навчального року.
У цей святковий день звертаюсь до школярів із побажанням добра, щастя, здоров'я. Останній шкільний дзвоник сповіщає нам про те, що незабаром літні канікули. Я вірю в те, що ви проведете їх весело та цікаво, загартуєтеся, наберетеся сил і зустрінете нових друзів.
По-особливому урочистий цей день для батьків, дідусів та бабусь. Дорогі діти, цінуйте, шануйте їхню любов, підтримку, турботу і піклування. Пам'ятайте, що саме вони є вашою надійною опорою в житті.Шановні колеги, працівники комплексу! Дякую вам за вашу роботу, за виховання у серцях наших дітей почуття добра, людяності, любові до сім'ї, до школи.

Зі святом!

Ірина Олександрівна БОНДАРЕНКО