Осінні події

День пам`яті жертв голодомору

«Урок безпеки» був проведений з учнями 5-х класів НВК 102 інспектором патрульної поліції.

Учні вивчали десять головних правил особистої безпеки, вчилися поводитися в екстремальних ситуаціях.

Урок мужності, зустріч з учасником подій Революції Гідності та

бійцем АТО Дзюба Юлією Григорівною

9 листопада – День української писемності та мови.
Це свято було засноване в 1997 році на честь українського літописця преподобного Нестора – послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Традиційно до цього дня в НВК 102 пройшов конкурс читців української поезії. Талановиті діти читали різноманітні твори українських поетів, і кожен з учасників намагався найяскравіше передати красу рідної мови та велич її слова.

Екскурсія до Меморіального будинку-музею академіка Д.І. Яворницького

Екскурсія в Дніпропетровський історичний музей 2а клас

Розважальний ТЦ Даффі перегляд мультфільму

Розважальна програма «Піжамна вечірка»

Екскурсія в центр зайнятості 10 клас

На пропозицію шкільного учнівського парламенту в НВК 102 започатковано День «Шибайголова» («Сорвиголова»). Це один тематичний день на місяць, вільний від шкільної форми. 20 жовтня був «Сонячний день», коли можна було одягнути елементи одягу, аксесуари жовтого кольору. І сірий, похмурий осінній день став «сонячним»! Дні «Шибайголова» будуть проводитися щомісяця. Наступний – у листопаді, його тема – «Спогади про літо».

Миля МИРУ

Гурток шахів

Свято Козацького роду (2а)

Урок "Правело дорожнього руху"