Чечелівський район. КЗО "НВК№102" ДМР

 

План осінніх канікул

 

ПЛАН РОБОТИ

з організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді

під час осінніх канікул  2017-2018 н. р.

 

Час

Захід

Категорія учнів, клас

Відповідальний

30 жовтня 2017

8.00-16.00

Робота читацького абонементу шкільної бібліотеки.

1-11 кл.

Пронько Ю.О.

8.00-14.00

Робота компʼютерного класу

1-11 кл.

Смішко Н.В.

9.00-12.00

Розважальна програма «Осінній бал»

7-Б

Ніжинська В.В.

9.00-12.00

Екскурсія в центр зайнятості

10 кл.

Кравченко А.М.

10.00-11.00

Перегляд та обговорення фільму «Історія рідного краю – Дніпро» (бібліотека)

6-7 кл.

Пронько Ю.О.

10.00-12.00

Костюмована дискотека «Упізнай мене!»

7-а

Махно О.В.

11.00-12.00

Створення виставки малюнків «Барви осені» (бібліотека)

2-5

Пронько Ю.О.

31 жовтня 2017

8.00-16.00

Робота читацького абонементу шкільної бібліотеки.

1-11 кл.

Пронько Ю.О.

8.00-13.00

Робота компʼютерного класу

1-11 кл.

Здоренко І.В.

10.00-13.00

Розважальна програма «Піжамна вечірка»

8-а

Гусак Н.А.

10.00-10.30

Весела вікторина «Чи уважні ви читачі» (бібліотека)

1-5

Пронько Ю.О.

10.00-13.00

Екскурсія в центр зайнятості

9-а, 9-б

Смішко Н.В.

Валова Ю.О.

10.00-12.00

Гурток «Шахи»

 

Ковальова Г.П.

10.30-13.30

Екскурсія в Дніпропетровський історичний музей

2-а

Алшевська С.В.

10.00-11.00

Заняття гуртка «Робототехніка»

7-8

Здоренко І.В.

11.00-12.00

Перегляд та обговорення мультфільмів (бібліотека)

1-5

Пронько Ю.О.

11.00-12.00

Заняття гуртка «Скретч-програмування»

5-6

Здоренко І.В.

12.00-14.00

Тренування секції карате

1-11

 

13.00-15.00

Гурток петриківського розпису

1-8

Юдіна Г.П.

01 листопада 2017

8.00-16.00

Робота читацького абонементу шкільної бібліотеки

1-11 кл.

Пронько Ю.О.

8.00-14.00

Робота компʼютерного класу

1-11 кл.

Смішко Н.В.

09.00-10.00

Майстер-клас «Витинанка»

3-а

Масалова Т.І.

10.00-11.30

Заняття спортивної секції «Волейбол»

 

Ковальова Г.П.

10.00-11.00

Розважальна програма «Веселий карнавал»

5-б

Масалова Т.І.

13.30-17.00

Екскурсія до Меморіального будинку-музею академіка Д.І. Яворницького

5-а

Здоренко І.В.

10.00-10.30

Вікторина «Пригадай казку» (бібліотека)

1-4

Пронько Ю.О.

11.00-12.00

Робота книжкової лікарні (бібліотека)

1-4

Пронько Ю.О.

12.00-13.00

Заняття з підготовки до олімпіади з математики

6-7

Здоренко І.В.

02 листопада 2017

8.00-16.00

Робота читацького абонементу шкільної бібліотеки

1-11 кл.

Пронько Ю.О.

8.00-15.00

Робота компʼютерного класу

1-11 кл.

Ніжинська В.В.

10.00-11.00

Конкурсна програма «Загадки на кмітливість» (бібліотека)

7-8

Пронько Ю.О.

10.00-12.00

Екскурсія до Меморіального будинку-музею академіка Д.І. Яворницького

4-а

Диннікова Н.М.

10.00-12.00

Гурток «Шахи»

 

Ковальова Г.П.

11.00-12.00

Майстер клас «Виготовлення закладок» (бібліотека)

7-8

Пронько Ю.О.

12.00-14.00

Тренування секції карате

1-11

 

13.00-15.00

Гурток петриківського розпису

1-8

Юдіна Г.П.

03 листопада 2017

8.00-16.00

Робота читацького абонементу шкільної бібліотеки

1-11 кл.

Пронько Ю.О.

8.00-13.30

Робота компʼютерного класу

1-11 кл.

Здоренко І.В.

10.00-11.00

Вікторина з правил безпеки на дорозі «Уважний пішохід» (бібліотека)

3-5

Пронько Ю.О.

10.00-11.00

Заняття гуртка «Робототехніка»

7-8

Здоренко І.В.

10.00-11.30

Заняття спортивної секції «Волейбол»

 

Ковальова Г.П.

11.00-12.00

Заняття гуртка «Скретч-програмування»

5-6

Здоренко І.В.

11.00-12.00

Перегляд та обговорення мультфільмів (бібліотека)

3-5

Пронько Ю.О.

 

ПЛАН РОБОТИ СПОРТЗАЛУ

під час осінніх канікул

 

Час

Захід

Категорія учнів, клас

Відповідальний

30 жовтня 2017

8.00-14.00

Естафета.

Тренувальні вправи з мʼячем

5-9

Владиченко Л.М.

31 жовтня 2017

8.00-14.00

Спортивні ігри

7-8

Владиченко Л.М.

12.00-14.00

Заняття секції карате (спортзал)

1-11

 

01 листопада 2017

8.00-14.00

Спортивні ігри

7-8

Ковальова Г.П.

10.00-11.30

Заняття спортивної секції «Волейбол»

 

Ковальова Г.П.

02 листопада 2017

8.00-14.00

Загальнорозвивальні вправи

 

Ковальова Г.П.

12.00-14.00

Заняття секції карате (спортзал)

1-11

 

03 листопада 2017

8.00-14.00

Загальнорозвивальні вправи

 

Ковальова Г.П.

10.00-11.30

Заняття спортивної секції «Волейбол»

 

Ковальова Г.П.

 

ГРАФІК РОБОТИ

КОМПʼЮТЕРНОГО КЛАСУ

під час осінніх канікул

 

Час

Зміст

Відповідальний

30 жовтня 2017

8.00-14.00

Робота компʼютерного класу

Смішко Н.В.

31 жовтня 2017

8.00-13.00

Робота компʼютерного класу

Здоренко І.В.

10.00-11.00

Заняття гуртка «Робототехніка»

Здоренко І.В.

11.00-12.00

Заняття гуртка «Скретч-програмування»

Здоренко І.В.

01 листопада 2017

8.00-14.00

Робота компʼютерного класу

Смішко Н.В.

02 листопада 2017

8.00-15.00

Робота компʼютерного класу

Ніжинська В.В.

03 листопада 2017

8.00-13.30

Робота компʼютерного класу

Здоренко І.В.

10.00-11.00

Заняття гуртка «Робототехніка»

Здоренко І.В.

11.00-12.00

Заняття гуртка «Скретч-програмування»

Здоренко І.В.

 

РОБОТА ГУРТКІВ

під час осінніх канікул

 

Час

Захід

Категорія учнів, клас

Відповідальний

31 жовтня 2017

10.00-12.00

Гурток «Шахи» (каб. № 8)

1-8

Ковальова Г.П.

10.00-11.00

Заняття гуртка «Робототехніка» (комп. клас)

7-8

Здоренко І.В.

11.00-12.00

Заняття гуртка «Скретч-програмування» (комп.клас)

5-6

Здоренко І.В.

12.00-14.00

Тренування секції карате (спортзал)

1-11

 

13.00-15.00

Гурток петриківського розпису (каб № 6)

1-8

Юдіна Г.П.

01 листопада 2017

10.00-11.30

Заняття спортивної секції «Волейбол»

5-9

Ковальова Г.П.

02 листопада 2017

10.00-12.00

Гурток «Шахи» (каб. № 8)

1-8

Ковальова Г.П.

12.00-14.00

Тренування секції карате (спортзал)

1-11

 

13.00-15.00

Гурток петриківського розпису (каб. № 6)

1-8

Юдіна Г.П.

03 листопада 2017

10.00-11.00

Заняття гуртка «Робототехніка» (комп.клас)

7-8

Здоренко І.В.

10.00-11.30

Заняття спортивної секції «Волейбол» (спортзал)

5-9

Ковальова Г.П.

11.00-12.00

Заняття гуртка «Скретч-програмування» (комп.клас)

5-6

Здоренко І.В.