Умови доступності для навчання осіб з ООП

Організація інклюзивної та індивідуальної освіти:

В закладі створено 4 інклюзивні класи, в яких навчається 4 дитини з особливими освітніми потребами, ще двоє дітей навчаються за індивідуальною формою навчання. В дошкільному відділенні працює логопедична група для 15 вихованців.  Двоє дітей потребують індивідуального навчання за станом здоров’я – 4 і 6 класи.

Навчання дітей відбувається за затвердженими навчальними планами відповідно нозології кожної окремої дитини. Розроблені програми індивідуального розвитку для кожної дитини. З дітьми працюють вчитель-дефектолог, вчитель логопед, практичний психолог. Заняття проходять в медіатеці, кабінеті психолога.

Створені умови доступності комплексу для навчання  осіб з особливими освітніми потребами: в наявності пандус (протяжність  11 метрів), дверні  пройоми 90 см і більше 90 см. Створена і укомплектована медіатека: 4 планшети, моноблок, принтер, маршрутизатор, кондиціонер, крісла-мішок (5шт), подушка для сидіння (5 шт).