Умови доступності для навчання осіб з ООП

Організація інклюзивної та індивідуальної освіти:

В закладі створено 5 інклюзивних класів, в яких навчається 9 дітей з особливими освітніми потребами, ще 2 дитини навчаються за індивідуальною формою навчання. В дошкільному відділенні працює логопедична група для 18 вихованців, а також 3 інклюзивних групи, в яких 5 дітей з ООП.

Навчання дітей відбувається за затвердженими навчальними планами відповідно нозології кожної окремої дитини. Розроблені програми індивідуального розвитку для кожної дитини. З дітьми працюють вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, практичний психолог. Заняття проходять в медіатеці, кабінеті психолога, ресурсній кімнаті.

Створені умови доступності комплексу для навчання  осіб з особливими освітніми потребами: в наявності пандус (протяжність 11 метрів), дверні отвори 90 см і більше 90 см. Створені й укомплектовані медіатека та ресурсна кімната: 9 планшетів, моноблок, принтер, ламінатор, маршрутизатор, кондиціонер, крісла-мішок (18 шт.), подушка для сидіння (5 шт.), а також укомплектовані корекційно-розвивальним обладнанням.