Правила дорожнього руху

Щоб щоденна подорож до школи була безпечною, правоохоронці радять школярам знати найпростіші правила дорожнього руху:

1. Йти до школи треба найкоротшим шляхом, по вулицях з найменшим рухом транспорту.

2. Ходити треба тільки по тротуарах, дотримуючись правої сторони.

3. По дорогах чи вулицях, де немає тротуарів, треба йти з лівої сторони, назустріч транспорту.

4. Спокійно, без метушні переходіть дорогу.

5. Переходити вулицю на перехрестях, на пішохідних доріжках або в місцях, де є вказівники “ Перехід”.

6. При переході впевніться в безпеці, подивіться спочатку наліво, а потім направо.

7. Якщо на перехресті є світлофор, то переходити проїжджу частину можна тільки на його зелене світло для пішоходів.

8. Автомобілі, автобуси, тролейбуси, які стоять, треба обходити ззаду, а трамваї – спереду.

9. Не влаштовуйте ігри на дорозі.

Школярі! Будьте примірними і дисциплінованими! Вивчайте правила дорожнього руху і пояснюйте їх своїм молодшим друзям.