Вісті з уроків 2021-2022

ДОСЛІДЖЕННЯ НА УРОКАХ ГЕОГРАФІЇ

1) визначення кута падіння сонячних променів (6-а, 6-б класи); 2) проєкція оболонки кулеподібної форми (апельсин) на площину; проєкція і спотворення (8 та 11 класи); 3) мініекскурсія шкільним подвір'ям (6-а, 6-б класи).

УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ

Насичено, творчо та інформативно 24 вересня 2021 року в 3 класі пройшов урок позакласного читання "Вересневі зустрічі в бібліотеці. Народні умільці Краснопілля". На уроці були присутні гості: вишивальниці, рукодільниці, гурт "Червоні маки".

УРОК МРІЇ

17 вересня 2021 року в 11 класі пройшов урок мрії. Учні створили мапу мрій, комікс "Бажання VS Мрії"; провели мозковий штурм "Мрії сучасних дітей! та графічно його зобразили. Це сприяло успішному написанню есе "Що потрібно зробити,щоб здійснилась мрія?"