Вибір підручників

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

засідання педагогічної ради

КЗО «НВК № 102» ДМР

25.05.2022                                                                                                  № 10

Голова педагогічної ради: Бондаренко І. О., директор школи

Секретар: Стрельченко Д. С., вчитель початкових класів

Присутні: 28 чоловік (список додається)

Порядок денний:

1.  Про вибір підручників для 5 класу на 2022/2023 навчальний рік (інформація бібліотекаря Пронько Ю. О.)

1.   СЛУХАЛИ:

Бібліотекаря комплексу Пронько Ю. О., яка ознайомила з порядком проведення онлайн-вибору підручників для учнів пятих класів на 2022/2023 навчальний рік. Представила варіанти підручників з наступних предметів: «Українська мова» (11 варіантів), «Українська література» (9 варіантів), «Зарубіжна література» (8 варіантів), «Мистецтво» (6 варіантів), «Математика» (8 варіантів), «Етика» (5 варіантів), «Пізнаємо природу» (4 варіанти), «Здоров’я, безпека та добробут» (8 варіантів), «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти» (3 варіанти), «Інформатика» (9 варіантів), «Англійська мова» (8 варіантів).

ВИСТУПИЛИ:

Вчитель історії Валова Ю. О., вчитель математики Смішко Н. В., вчитель зарубіжної літератури Шевелєва Н. М., вчитель української мови та літератури Алшевська С. В., вчитель інформатики Ніжинська В. В., вчителі з  мистецтва Волкова С. М. та Рожко М. Ф. вчитель природознавства та основ здоров’я Гусак Н. А., вчитель англійської мови Близнюк А. О., які аргументували визначення підручників відповідно до вимог Міністерства освіти та науки України.

Близнюк А. О., вчитель англійської мови, яка повідомила, що, виходячи з практики попередніх років, учням 6-их класів кожен рік не вистачало підручників з усіх предметів в зв’язку з тим, що в попередніх 7-9 класах 1 паралель, а в 6-их – 2 паралелі. Тому необхідно було замовляти підручники з урахуванням найбільшої кількості учнів серед 5-9 класів. Тому наразі у 5 класі 1 паралель, а 2 класи – 2 паралелі. У зв’язку з цим необхідно замовити підручники з урахуванням найбільшої кількості учнів серед початкової школи.

Заступник директора Нестеренко І. М., яка ознайомила з Постановою КМУ № 41 від 23.01.19 року згідно якої у разі більшої потреби, кількість підручників, яка необхідна закладу освіти, може бути більшою та цю кількість необхідно затвердити рішенням педагогічної ради закладу освіти.

Виносимо це питання на голосування:

«За» - 28 ос. (двадцять вісім осіб);

«Проти» - 0 ос. (нуль осіб);

«Утрималися» - 0 ос. (нуль осіб)

ПОСТАНОВИЛИ

1) Визначити авторів підручників:

1.  «Інформатика» - Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопалов Є. А.;

2.    «Українська мова» - Заболотний О. В., Заболотний В. В.;

3.   «Українська література» - Заболотний В. В., Заболотний О. В., Слоньовська О. В., Ярмульська І. В.;

4.   «Зарубіжна література» - Ніколєнко О. М., Мацевко-Бекерська Л. В., Рудніцька Н. П., Ковальова Л. Л., Орлова О. В. та ін.;

5.    « Англійська мова» - Карпюк О. Д. Карпюк К. Т.;

6.   «Мистецтво» - Масол Л. М.;

7.    «Математика» - Істер О. С.;

8.   «Етика» - Мелещенко Т. В., Желіба О. В., Бакка Т. В. та ін.;

9.    «Здоров’я, безпека та добробут» - Хитра З. М., Романенко О. А.;

10. «Пізнаємо природу» - Шаламов Р. В., Ягенська Г. В.;

11. «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти» - Щупак І. Я., Власов Н. С., Секиринська Д. О. та ін.

2) Замовити підручники з урахуванням найбільшої кількості учнів серед початкових класів, а саме: 46 екземплярів.

Вибір підручників для 3-х класів на 2020/2021 навчальний рік

Витяг з протоколу педагогічної ради № 9

від 02 березня 2020 року

Слухали: Пронько Ю.О., бібліотекаря комплексу про проведення онлайн - вибору підручників для учнів третіх класів на 2020/2021 навчальний рік.

Представлені варіанти підручників української мови та літературного читання -13 варіантів, англійської мови - 5 варіантів, математики - 10  варіантів, я досліджую світ - 11 варіантів, мистецтва - 10 варіантів.

Виступили: Масалова Т.І., Мороз Л.В., Алшевська С.В., Пасічна І.І., Диннікова Н.М., Стрельченко Д.С., вчителі початкових класів, вони аргументували визначення підручників відповідно до вимог НУШ.

Ухвалили: визначити авторів підручників:

"Українська мова та літературне читання "- Частина 1 - ВашуленкоМ.С., Васильківська Н.А., Дубовик С.Г.

Частина 2 -Вашуленко О.В.

"Англійська мова" - Карпюк О.Д.

"Математика" - Частина 1 Будна Н.О., Беденко М.В.

Частика 2 Будна Н.О., Беденко М.В.

"Я досліджую світ" - Частина 1 Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Грубіян Л.В., Павич Н.М.

Частина 2 ГільбергТ.Г., Тарнавська С.С., Грубіян Л.В., Павич Н.М.

"Мистецтво" - Масол Л.М., Гайдамака О.В., Колотило О.М.

Голова                           І.О.Бондаренко

Секретар                       Д.С.Стрельченко