Виховні заходи 2020-2021

В дошкільному відділенні  згідно річного плану  проводилися різноманітні конкурси , в яких приймали участь як самі педагоги, так і вихованці разом з батьками:

- виставка  «Осінній ярмарок» ( вересень 2020 р.) - поробки виготовлені власноруч в різних техніках виконання:

- конкурс "Город на підвіконні" (березень 2021 року) - в кожній віковій групі було організовано городи згідно віку дітей. Це допомагає дошкільникам краще пізнати життя рослин. Він здатний розширити уявлення дітей про живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвинути естетичні почуття, вміння радіти красі і результатам своєї праці

З метою формування у дошкільників позитивного ставлення до  здорового способу  життя та безпечної поведінки проводилися :

-         тижні безпеки (вересень 2020 р., квітень, травень 2021 р.);

- дні здоров’я (щомісячно ). Музкерівником  Пашкевич І.В. та вихователями проводилися цікаві розваги, заняття, бесіди для дошкільнят, де в ігровій формі діти навчалися берегти своє здоров’я, дбати про слабших, ознайомлювалися з правилами безпечної поведінки вдома, на вулиці, на природі, в місті.