Виховні заходи 2019-2020

Педагоги   дошкільного відділення постійно проводять цікаві заняття для дітей за освітніми лініями

На базі шкільного музею один раз на місяць проходять заняття з українознавства для дошкільнят середніх та старших  груп згідно плану.

Свята та розваги

У дошкільному відділенні працює одна логопедична група для дітей середнього та старшого дошкільного віку. На 01.06.20 в цій групі виховується 17 дошкільнят: 12 дітей віком 4-5 років, 5 дітей віком 6 років. Кожного дня працює вчитель-логопед, практичний психолог, вихователь. Згідно з визначеними порушеннями мовлення та психолого-педагогічними особливостями дітей були проведені з дітьми індивідуальні, підгрупові та групові заняття. Ігрова діагностика у кінці навчального року для контролю ефективності корекційно-логопедичної роботи виявила позитивну динаміку у розвитку мовлення.

У дошкільному відділенні працює одна інклюзивна група для дітей молодшого дошкільного віку. Групу відвідує 28 дітей, 3 з них діти з ООП. Згідно плану та рекомендацій фахівців інклюзивно-ресурсного центру, командою психолого-педагогічного супроводу інклюзивного навчання було розроблено індивідуальні програми розвитку для кожної дитини з ООП.