Дошка оголошень

З нового 2023-2024 навчального року наш заклад освіти змінює адресу вебсайту:

Привітання директора НВК № 102 з Днем знань!

Любі мої діти, шановні дорослі! Сьогодні Перше вересня – початок нового навчального року, який розпочинається, на превеликий жаль, в умовах війни, у часи, коли Україна виборює свою незалежність, право на існування і платить за це найціннішим - тисячами людських життів.

У незалежній Україні Перше вересня не тільки початок навчального року. Це – День знань. Тому я всіх вас вітаю з цим днем, який ми проводимо сьогодні в нестандартному режимі.

У першу чергу хочу привітати з цим незабутнім днем наших першокласників. Любі діти, це ваш перший навчальний день, який ви запам’ятаєте на все життя. Я бажаю вам, щоб ви, якомога швидше сіли за парти в наших прекрасних класах і разом з вчителем проводили ранкові зустрічі, вчились писати й читати.

Всім іншим учням бажаю добре вчитися за будь-яких умов, тому що «Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього».

Пам’ятайте, щоденне ваше сумлінне навчання - це внесок у нашу спільну перемогу. Не залежно від того, де ви зараз знаходитесь, у якому місті, у якій країні, на якому континенті, не залежно від відстані, яка фізично зараз між нами, пам’ятайте: ми всі українці і ми переможемо!

Для вчителів – це непростий час, не простий навчальний рік, але я вірю, що ваша професійність і майстерність, ваша любов до справи, до дітей допоможуть нашим учням отримати гідну освіту, виховати справжніх патріотів своєї держави.

Шановні батьки, вам терпіння й мудрості. Разом ми подолаємо всі негаразди. Все буде добре!

Наша школа завжди була «школою-родиною», основною ідеєю якої була підтримка один одного. І зараз це актуально, як ніколи. Сьогодні я маю одне бажання якнайшвидше - побачити всіх вас у стінах рідної школи.

Для вступу на здобуття освітнього ступеня бакалавра на денній формі навчання за державним замовленням у будь-який заклад вищої освіти  МВС запам'ятовує важливі дати:

1. Завершення прийому документів - не пізніше 14.08.2022
  2. Вступні випробування - з 15.08 до 20.08.2022
  3. Оприлюднення рейтингового списку - не пізніше 21.08.2022
  4. Зарахування на бюджетну форму навчання - 22.08.2022

! Нагадуємо, що у 2022 році вступити на бакалаврат денної форми за державним замовленням можливо на підставі вступного випробування (без необхідності подавати результати національного мультипредметного тесту).

Крім того, оформити особову справу та пройти медичний огляд можливо безпосередньо в обраному закладі вищої освіти МВС. У Дніпропетровському регіоні звертатися за повною інформацією до ДДУВС за посиланням:

У школах Дніпра розпочато прийом заяв до перших класів на 2022/2023 навчальний рік!

Які документи треба?

• Заява про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу замовника).
  • Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа).
  • Оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о.

Внутрішньо переміщені особи (за наявності довідки), за відсутності зазначених документів, зараховуються до закладу освіти без них.

Крім того, зарахування дітей вимушених переселенців забезпечується відповідно до заяв одного з батьків або інших законних представників.

Прийом дітей вимушених переселенців відбувається відповідно до території обслуговування закладу освіти, на якій проживає ця дитина.

Право першочергового зарахування до закладу освіти мають діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене.