Сторінка директора

Бондаренко Ірина Олександрівна

На посаді директора НВК № 102 працює з 1991 року.

Педагогічний стаж: 35 років,

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».

Педагогічне звання: “учитель-методист”, “Відмінник освіти України”.

Переможець міського конкурсу “Учитель року-2001” в номінації “Керівник навчального закладу ”.

Має сертифікат Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи і працює над проблемою “Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі (система Школи Життя Ш.Амонашвілі)”.Брала участь у підготовці “Програми з українознавства для 1-12 класів середньої загальноосвітньої школи” Міністерства освіти і науки України (Київ, 2004 р.).

Досвід роботи Ірини Олександрівни як директора та вчителя хімії пропагується в каталозі “Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини-2005”.Роботи Бондаренко І.О. були надруковані в газетах “Освіта”,“Джерело”,науково-методичному альманаху “Нива знань”.

З 2004 р. - голова дитячої міської еколого-краєзнавчої громадської організації “Явір”.

Ірина Олександрівна володіє майстерністю та мистецтвом навчання та виховання, ефективно використовує принципи організації та нормативне забезпечення шкільної освіти.

Нагороджена:

Грамотою Міністерства освіти і науки України

Подякою Міністерства освіти і науки України

Почесними грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації

Подякою міського голови

Почесними грамотами управління освіти та науки міської ради.

Подяками голови Красногвардійської районної ради

Почесними грамотами районного відділу освіти

Графік особистого прийому громадян у 2017/2018 6навчальному році

Понеділок