Сторінка директора

Бондаренко Ірина Олександрівна

Директор Комунального закладу освіти

"Навчально-виховний комплекс № 102

"середня На посаді директора НВК № 102 працює з 1991 року.

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний

заклад (ясла-садок) комбінованого типу"

Дніпровської міської ради

Дата народження: 27 січня 1961 року

Місце народження: м. Дніпропетровськ

Освіта: повна вища

Професійна діяльність.

Вчитель вищої категорії, має педагогічне звання "Вчитель-методист", переможець міського конкурсу “Учитель року-2001” в номінації “Керівник навчального закладу ”. Педагогічний стаж 40 років. В закладі на посаді директора працює з 1991 року.

Ірина Олександрівна володіє майстерністю та мистецтвом навчання та виховання, ефективно використовує принципи організації та нормативне забезпечення шкільної освіти. Знає педагогіку, вікову психологію та фізіологію.

З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту на базі навчального закладу відкрито 5 класів з інклюзивною формою навчання. В закладі створено медіатеку, ресурсну кімнату. У дошкільному відділенні відкрито логопедичну та інклюзивні групи (три). Продовжує планомірну роботу по створенню безбар'єрного освітнього середовища для всіх дітей без винятку в межах навчального закладу та забезпечення результативного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Працює над впровадженням сучасної технології класного менеджменту як передумови перетворення освітнього середовища, що є вимогою часу в умовах НУШ.

Як вчитель-предметник досконало володіє методикою викладання хімії, широко використовує нові методи класної  та позакласної роботи, уміє ефективно застосовувати професійні знання в практичній діяльності. Вона має ціннісні орієнтації, спрямовані на культурний, духовний розвиток дитини як особистості та найвищої цінності суспільства, володіє методикою самоаналізу діяльності та прогнозування перспективи розвитку навчально-виховного процесу, а також методикою педагогічних досліджень. Вона - майстер проведення нетрадиційних уроків з актуальних проблем.

Нагороди

• Почесна Грамота Верховної Ради України
  • Грамота Міністерства освіти і науки України
  • Подяка Міністерства освіти і науки України