Ліцензійні умови

Ліцензійна справа щодо провадження освітньої діяльності

шкільного відділення

Ліцензійний обсяг КЗО "НВК №102" ДМР - 380 учнів.

Фактична кількість осіб КЗО "НВК №102" ДМР станом на 01.09.2022 р. - 303 учні

Статут закладу

Ліцензія на освітню діяльність /uploads/editor/3072/100133/sitepage_47/licenziya

Відомості про кількісні та якісні та якісні показники кадрового забезпечення закладу освіти відповідно до навчального плану та штатного розпису, наявність вакантних посад (відповідно до пункту 42 Постанови - не більше 5%) (додаток 29 Постанови)