Чечелівський район. КЗО "НВК №102" ДМР

Шкільні новини

03 липня 2021 року учні 10 класу відвідали ярмарку спеціальностей "Dnipro Education City", на якій 15 вищих навчальних закладів Дніпра та області представляли майбутнім студентам свої факультети. На освітньому фестивалі діти та батьки отримали змогу поспілкуватися з ректорами, деканами і викладачами.

15 червня 2021 року для випускників 9 класу НВК № 102 була проведена урочиста церемонія вручення свідоцтв про закінчення базової середньої освіти.

Шкільне дитинство дзвоником взлетіло,

Доросле починається життя.

Їм щойно документ усім вручили -

Путівку в невідоме майбуття.

До уваги батьків! Інформація щодо роботи пришкільного табору відпочинку

З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей на базі закладу з 7 червня 2021 року по 25 червня 2021 року буде працювати пришкільний табір відпочинку "Струмок" з денним перебуванням. Запрошуємо учнів 1-4 класів.

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника, із завершенням навчального року.
У цей святковий день звертаюсь до школярів із побажанням добра, щастя, здоров'я. Останній шкільний дзвоник сповіщає нам про те, що незабаром літні канікули. Я вірю в те, що ви проведете їх весело та цікаво, загартуєтеся, наберетеся сил і зустрінете нових друзів.
По-особливому урочистий цей день для батьків, дідусів та бабусь. Дорогі діти, цінуйте, шануйте їхню любов, підтримку, турботу і піклування. Пам'ятайте, що саме вони є вашою надійною опорою в житті.Шановні колеги, працівники комплексу! Дякую вам за вашу роботу, за виховання у серцях наших дітей почуття добра, людяності, любові до сім'ї, до школи.

Зі святом!

Ірина Олександрівна БОНДАРЕНКО