Чечелівський район. КЗО "НВК №102" ДМР

Умови доступності для навчання осіб з ООП

Організація інклюзивної та індивідуальної освіти:

В закладі створено 5 інклюзивних класів, в яких навчається 7 дітей з особливими освітніми потребами, ще три дитини навчаються за індивідуальною формою навчання. В дошкільному відділенні працює логопедична група для 15 вихованців.

Навчання дітей відбувається за затвердженими навчальними планами відповідно нозології кожної окремої дитини. Розроблені програми індивідуального розвитку для кожної дитини. З дітьми працюють вчитель-дефектолог, вчитель логопед, практичний психолог. Заняття проходять в медіатеці, кабінеті психолога.

Створені умови доступності комплексу для навчання  осіб з особливими освітніми потребами: в наявності пандус (протяжність 11 метрів), дверні отвори 90 см і більше 90 см. Створена і укомплектована медіатека: 4 планшети, моноблок, принтер, маршрутизатор, кондиціонер, крісла-мішок (5шт), подушка для сидіння (5 шт).