Чечелівський район. КЗО "НВК №102" ДМР

Навчальний процес

Під час карантину на COVID-19 було організовано дистанційне навчання учнів. Вчителі надали покрокові інструкції батькам і дітям, як організувати самостійну роботу вдома і підключитися до веб-сервісу Google Classroom. Було створено єдине інформаційне середовище навчального закладу для забезпечення дистанційної форми навчання учнів в умовах карантину через хмарний сервіс Google Classroom.

Організація освітнього середовища засобами Google Classroom допомогла вчителям:

-       Створювати навчальні курси.

-       Ділитися освітніми матеріалами.

-       Створювати завдання.

-       Перевіряти рівень засвоєння знань і відслідковувати прогрес успішності кожного учня.

За допомогою платформи Google Classroom систему освіти можна зробити максимально гнучкою, інтерактивною і персоналізованою.Педагоги комплексу також у своїй роботі використовували освітні платформи: «На Урок», «Всеосвіта», Classtime, репозиторій освітніх відео та навчальних каналів YouTube, платформи для спільної роботи, що підтримують відеозвʼязок в реальному часі: програму для відео та голосового зв’язку Skype, хмарну платформау для відео і аудіо конференцій та вебінарів Zoom.

Для завантаження наказу про організацію освітнього процесу під час карантину натисніть на посилання: /uploads/editor/3072/100133/sitepage_16/files/nakaz.docx

Початок навчального року: 2 вересня 2019 року.

Терміни проведення канікул:

• осінні – з 28 жовтня по 03 листопада

• зимові – з 23 грудня по 07 січня;

• весняні – з 23 березня по 29 березня

Завершення навчальних занять: 29 травня 2020 року.