Вісті з уроків 2022-2023

Інтегрований урок-подорож у 3-Б класі з "Я досліджую світ" та "Технології". Тема "Охорона тварин". Під час подорожі діти виробляли шляхи збереження та примноження тваринного світу, досліджували взаємозв'язки в природі. Підсумком уроку стало колективне написання листа-заклику до всіх мешканців планети Земля з охорони тваринного і рослинного світу. Учитель початкових класів Інна Пасічна.

Урок у 1-A класі у додатку Zoom на тему: "Час. Визначення часу за годинником". Першокласники ознайомилися з годинником; вчили визначати годину за годинником, розв'язували завдання; вчили берегти годину. Вчитель Наталія Диннікова.

Урок української літератури 7-А класу відбувся у віртуальному літературному кафе, де всі запрошені посмакували улюбленим чаєм та поспілкувалися на тему: "Василь Симоненко. Коротко про митця. "Лебеді материнства"". Вчитель української мови та літератури Світлана Алшевська.

Урок трудового навчання у додатку Meet у 5 класі на тему: «Виготовлення паперової Ведмедика». Від творчих розумових зусиль діти отримали задоволення та радість від краси навколишнього світу. Вчитель трудового навчання Світлана Волкова.

Урок англійської мови у 3-А класі з використанням інтерактивних ігор на навчальному ресурсі Wordwall з метою удосконалення та моніторингу знань. Вчитель англійської мови Близнюк О.О.

Що таке щастя? Упевнена, що кожен з нас хоча б раз у житті ставив собі це питання. І для кожного щастя – це щось своє, щось, що ти відчуваєш постійно. До Міжнародного дня щастя у 4-А класі у додатку ZOOM відбувся весняний калейдоскоп "Сім кольорів щастя". Вчитель початкових класів Тетяна Масалова.